Microsoft Flight Simulator 2020 čaká rozšírenie Francúzska a Beneluxu

Odoberaj novinky cez  Google News
Microsoft Flight Simulator
Zdroj: YouTube.com

Prelety vo vzduchu naprieč celým svetom v podobe Microsoft Flight Simulator 2020 nás tešia už od augusta minulého roka. Prostredníctvom tzv. World Update-ov sme sa mohli viac pozrieť na niektoré prominentné miesta z Japonska či USA a čoskoro sa dočkáme aj Spojeného kráľovstva. Vývojári z Asobo však informovali, že rozšírenia sa dočkajú aj ďalšie krajiny.

Podľa portálu VideoGamesChronicle má ísť o Francúzsko a krajiny Beneluxu. Stať by sa tak malo už koncom marca tohto roka. Bližších podrobností sa však dočkáme až v jednom z nadchádzajúcich videí. Pred ich uvedením sa musia vývojári sústrediť na spomínanú aktualizáciu Spojeného kráľovstva, pri ktorej došlo k týždňovému omeškaniu.

Microsoft Flight Simulator 2020 sa už od konca minulého roka teší aj žiadanej VR podpory, a to vrátane plnej podpory všetkých typov headsetov. Do budúcna plánujú autori taktiež verziu pre konzoly Xbox Series X a S. Začiatkom januára sa navyše objavila informácia o tom, že by sa hra mohla objaviť aj na zariadeniach minulej generácie.