Mattel a Milestone oznamujú závodnú hru Hot Wheels Unleashed

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Hot Wheels Unleashed
Zdroj: hotwheelsunleashed.com

Spoločnosti Mattel, ktorú poznáme najmä vďaka rôznym hračkám z nášho detstva a vývojár Milestone predstavujú novú závodnú hru – Hot Wheels Unleashed. Nepôjde však len o klasické preteky, hra má byť akčný a predovšetkým arkádový herný zážitok. Hru si môžete predobjednať už teraz.

Hráči by sa mali pripraviť na driftovanie, zrýchľovanie, skákanie aj búranie na ikonických oranžových tratiach Hot Wheels. Taktiež bude obsahovať rôzne herné režimy či už pre jedného, alebo viac hráčov. Skvelou správou je aj podpora split-screen, takže vyzvať svojich priateľov na preteky nebudete musieť len s pripojením na internet, ale aj z “jednej pohovky”.

“Naďalej sa sústredíme na to, aby sme zákazníkom predstavili naše značky prostredníctvom herných platforiem. V Hot Wheels v sebe musíte prebudiť súťaživého ducha a hra Hot Wheels Unleashed túto misiu prináša hráčom všetkých generácií. Vďaka skúsenostiam štúdia Milestone s vývojom závodných hier sme mohli premeniť značku Hot Wheels na strhujúci herný zážitok.”

Andrew Chan, riaditeľ digitálnych hier v spoločnosti Mattel

Hot Wheels Unleashed ponúkne hráčom riadiť malé autíčka presne tak, ako by to robili v reálnom svete. Hrateľnosť zahŕňa adrenalínové preteky, rozšírený výber Hot Wheels autíčiek s rôznymi vlastnosťami a úrovňami vzácnosti. Samozrejmosťou bude aj prispôsobenie si autíčka pomocou skinov. Hra bude obsahovať množstvo tratí, či už ikonických a dobre známych, alebo nových. Ak vás existujúce trate začnú nudiť, alebo pre vás nebudú dostatočnou výzvou, v editore tratí si môžete postaviť vlastnú.

Hot Wheels Unleashed vychádza 30. septembra 2021 na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X a S, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Viac informácií sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke hry.