Marvel’s Spider-Man 2 príde aj s Venom-mom

Odoberaj novinky cez  Google News
Marvel's Spider-Man 2 Venom
Zdroj: youtube.com

PlayStation Showcase, na ktorý sme toľko čakali je za nami. Približne 40 minútová prezentácia priniesla v podstate trailer za trailerom. O hrách sa rozprávalo až na konci v rámci samostatnej sekcie. Medzi hry, o ktorých sa ešte bude rozprávať, určite môžeme zaradiť aj Marvel’s Spider-Man 2, ktorý predstaví aj známu postavu menom Venom.

Na hre bude, resp. už pracuje opäť raz Insomniac Games, ktorí sa tak po čase opäť vrátia do Spidey universa. Krátka ukážka nám mohla napovedať, že udalosti dvojky budú zasadené po tých, ktoré sme mohli prežiť v Miles Morales.

Peter sa vráti zo svojej cesty a spolu s Milesom by sa mali pustiť do boja so zloduchmi. Všetko to znie super, ale na hru samotnú si ešte nejaký ten čas počkáme. Zatiaľ sme sa totiž dozvedeli len rok vydania.

Stať by sa tak malo v roku 2023. Vývojári tak budú mať dostatok času priniesť skvelú hru, ktorá by mala byť len na PlayStation 5.

Trailer pritom predstavuje niekoľko nových schopností a oblekov, pričom k vývoju sa opäť vracajú dôležití ľudia, ktorí pracovali na prvom dieli. A to na čele s Bryanom Intiharom. Ten bude na hre pracovať ako kreatívny riaditeľ. Spomeňme aj Ryana Smitha, ktorý bude zastávať úlohu herného riaditeľa.

Čo na Marvel’s Spider-Man 2, v ktorom sa objaví aj Venom, hovoríte vy? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti.