Marvel’s Midnight Suns vyjde budúci rok

Odoberaj novinky cez  Google News
Marvels Midnight Suns
Zdroj: 2k.com

Kooperácia spoločností Marvel Entertainment a 2K sa vypláca. Preto včera, počas Opening Night Live na gamescome, ohlásili novú taktickú RPG zasadenú na temnejšiu stranu Marvel Universe, kde sa hráči ocitnú tvárou tvár proti nadprirodzeným silám spolu s Midnight Suns. Poslednou obranou Zeme proti podsvetiu. Vydanie tejto hry je naplánované budúci rok.

Vďaka zvrátenej kombinácii mágie a vedy organizácia Hydra oživila matku démonov, Lilith. Tá sa nezastaví pred ničím aby naplnila prastaré proroctvo a vyvolala svojho pána Chthona. Avengers, ktorý sa teraz ocitajú na pokraji síl zúfalo bojovú ohňom proti pekelnému ohňu, požiadajú o pomoc práve Midnight Suns. Midnight Suns predstavujú Nico Minoru, Blade, Magik a Ghost Ridera. Mladých hrdinov s nadprirodzenými pôvodom, ktorí sa dali dohromady, aby zabránili presne tomu proroctvu, ktoré chce Lilith naplniť.

Spoločne vzkriesia prastarého bojovníka Huntera, Lilithine opustené dieťa a jediného, ktorý dokázal Lilith poraziť.

V priebehu uplynulého večera 2K debutovali strhujúcim filmovým trailerom, ktorý ukázal dramatické vzkriesenie Huntera – prvého prispôsobiteľného originálneho hrdinu v Marvel Universe. Hra Marvel’s Midnight Suns vyvíjaná spoločnosťou Firaxis Games, legendárneho štúdia, ktoré stojí za populárnymi a veľmi úspešnými značkami ako XCOM alebo Civilization, bude obsahovať ikonickú kolekciu hrdinov. Menovite Avengers, X-Men, Runaways ale aj ďalších. Sľubuje filmové taktické súboje so superhrdinským nádychom, možnosťou vytvárať priateľstvá s dopadom na hru a nezabudnuteľné dobrodružstvo.

“Marvel’s Midnight Suns je neuveriteľné ambiciózny titul, ktorý chce priniesť skutočne jedinečný a prelomový zážitok. Pracovať s Marvelom je obrovská príležitosť a my máme skutočnú istotu, že tím vo Firaxis vyvinie ďalšiu vynikajúcu hru.”

David Ismailer, prezident 2K

Podrobnosti a ukážka hry

Ukážka však bude sprístupnená až 1. septembra o 20:30, dovtedy nám nezostáva nič iné, než len čakať. Marvel’s Midnight Suns má aktuálne stále naplánovaný dátum vydania budúci rok v marci a podľa všetkého by mal vychádzať na všetky dostupné platformy. Menovite, Xbox One aj Series X|S, PlayStation 4 a 5, Nintendo Switch a na PC cez digitálnu platformu Steam a Epic Games Store.