Marvel’s Midnight Suns dostal gameplay zábery

Odoberaj novinky cez  Google News
Marvel's Midnight Suns ponúkol prvý gameplay
Zdroj: youtube.com

Na prvé gameplay zábery z Marvel’s Midnight Suns sme dlho čakať nemuseli. Prvý gameplay trailer prišiel len pred pár hodinami, presne tak, ako sme vám nedávno avizovali v našom článku. Video vám poskytne pohľad na hrateľnosť taktického RPG prvku. Okrem toho dôjde aj na informácie ohľadom vizuálneho vylepšenia, zručností, ako aj dialógu. Samozrejme dôjde aj na ukážku kartového systému, ktorý bude hru sprevádzať.

V podrobnejšom prehľade hry sa uvádza, že titul ponúkne vysoko prispôsobiteľný taktický systém. Okrem toho však bude aj možnosť nadväzovať vzťahy s rôznymi superhrdinami. Ako však bolo hneď prízvukované, nepôjde o žiadne romantické vložky v hre.

Každý hrdina v hre má jedinečnú sadu schopností. Od obranných a ochranných pohybov až po tzv. dorážacie. K dispozícii bude množstvo jedinečných kostýmov na odomknutie, vylepšenie schopností a tímové spolupráce s inými hrdinami. Práva vďaka tomu by sme mali byť svedkami množstva bláznivých kombo úderov.

Keď si vyberiete svoj tím, bude načase bojovať proti nepriateľským silám, a to tak taktickými pohybmi, ako aj s vašim „superhrdinským vkusom“. Váš tím bude tvorený v počte troch superhrdinov. Ich schopnosti budú zaležať od toho, aké karty im vyberiete. Aby bolo spravodlivosti učinené za dosť, budete tiež môcť využívať bojové prostredie, aby ste nepriateľov dostatočne potrestali. Nepriateľov môžete navzájom trieskať o múry a dokonca ich pretlačiť skrz budovy.

Aké ďalšie možnosti hra ponúkne?

Bitky sa budú odohrávať na všetkých možných a aj známych miestach – The Avengers Tower, Doctor Strange’s Sanctum Sanctorum. Rovnako tak aj na strechách New Yorku, v podzemných základniach Hydry, v púšti a dokonca aj v dimenziách Hellscape.

Keď nebojujete, hrdinovia sa budú „poflakovať“ v priestoroch nazvaných The Abbey. Pôjde o živý uzol, v ktorom sa budete pohybovať v reálnom čase. Tu budete žiť po boku svojich hrdinských priateľov. Samozrejmosťou bude aj samotné preskúmavanie The Abbey, ktoré ponúkne hodiny objavovania, hrania a príbehov, ktoré môžete objaviť. V okolí sa dokonca pohybujú aj domáce zvieratá.

Video rozoberá aj to, akým spôsobom budete môcť budovať vaše vzťahy s ostatnými hrdinami. Pôjde o interakcie, ako napríklad prechádzky, cvičiť meditačnú jógu, alebo len konverzovať. Budete však musieť byť opatrní, pretože každý hrdina má svoje vlastné preferencie, ktoré budú dôležité pre rozvíjanie vzťahov. Odmena za ne však bude v podobe otvorenia nových schopnosti počas boja.

Korisť z bitky vám tiež umožní získať nové schopnosti pre vašich hrdinov. Dole v továrni alebo vonku na dvore si vaše súčasné schopnosti môžete vylepšiť pod dohľadom postavy menom Blade. Viac hrdinských misií nájdete vo War Room s Captain Marvel.

Zhrnutie na záver

Ako už bolo oznámené v rámci gameplay záberov z hry Marvel’s Midnight Suns, predstavia sa v nej rôzni hrdinovia z celého sveta Marvel. To znamená, že môžete očakávať, že uvidíte postavy ako X-Men, Avengers, Runaways a ďalších. Vy sa zmocníte postavy nazvanej The Hunter, ktorá bude plne prispôsobiteľná. Pôjde však o postavu, ktorá je dieťaťom Lilith, Matky démonov, ktorú Hydra pomocou temnej mágie a vedy zobudila zo spánku. Aby ste ju porazili, budete musieť spojiť hrdinov, ako sú Blade, Captain America, Iron Man, Ghost Rider, Wolverine a ďalších. Marvel’s Midnight Suns, vyvinutý spoločnosťou Firaxis, vychádza v marci 2022.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.