Marvel’s Guardians of the Galaxy dostali ďalší trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
marvel's guardians of the galaxy dostal ďalší trailer
Zdroj: youtube.com

Ak vás doposiaľ nepresvedčili ukážky, čo môže Marvel’s Guardians of the Galaxy ponúknuť, alebo len túžite vidieť ďalšie zábery z hry, včerajšia akcia PlayStation Showcase ponúkla ďalší trailer. Ten priniesol pohľad na niektoré humorné a úchvatné momenty príbehu, ktoré sa v Guardians objavia. Netreba pritom zabudnúť, že hra dorazí už budúci mesiac.

Nový trailer vykopáva Grand Unifer, ktorého sme videli už v predchádzajúcich traileroch. Strážcom prednáša temný a zlovestný monológ až do doby, kým ho Star-Lord nepreruší svojím predstieraným infarktom. S najväčšou pravdepodobnosťou sa ho pokúša rozptýliť, alebo vyviesť z rovnováhy. Nad tým všetkým Gamora len znechutene a zahanbene krúti hlavou.

V ukážke tiež zhliadneme Cosma, psa so superschopnosťami, inteligenciou a schopnosťou telepaticky komunikovať, ktorý má očividne nejaký vzťah so strážcami. Rovnako v ňom vidíme aj pohľad na boj (pozemný, ako aj ten vo vesmíre). Nechýbajú ani veľké dramatické momenty. Jednoducho všetko, ako to má byť.

Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy je stále plánovaná na 26. októbra na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, PC a Nintendo Switch prostredníctvom cloudu, čo ukázal aj včerajší trailer. Z hry už sme už toho videli veľa, čo je len pozitívum, lebo každý už má predstavu, čo od tejto hry môže očakávať. Dočkali sme sa aj traileru, ktorý sa sústredil na Grand Unifer Raker, ako aj na hĺbkové ponory do príbehu Star-Lorda.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.