Marvel’s Avengers rozdáva hráčom ďakovný balíček

Odoberaj novinky cez  Google News
Marvel's Avengers
Zdroj: square-enix.com

Spoločnosť Crystal Dynamics rozdáva fanúšikom ďakovný balíček do Marvel’s Avengers. Hráči v ňom nájdu menu, za ktorú si budú môcť kúpiť legendárny skin do hry. Má to byť akési poďakovanie hráčom, že ostali s hrou naďalej. Tento balíček nie je na dlho a preto by ste mali využiť svoju šancu čo najrýchlejšie.

Tweet z oficinálno účtu Marvel’s Avengers oznámil, že hráči majú čas do 5. novembra. si vyzdvihnúť túto digitálnu bezplatnú odmenu. Hráči obdržia 1 500 kreditov, 7 000 jednotiek, 250 vylepšených modulov a 20 kľúčov DNA.

Akým spôsobom tieto suroviny využijete je na vás. Crystal Dynamics to však odporúča vymeniť za legendárny skin. Môžete si však za to kľudne vylepšiť gear. Ďalším bonusom bude štítok inšpirovaný Sarah Garzou. Ten sa však vo vašom inventári objaví najskôr až budúci týždeň.

Marvel’s Avengers však trpí viacerými problémami, ktoré sme rozpísali v tomto článku. Je preto otázne, či práve takéto „uplácanie“ udrží ba dokonca priláka späť hráčov. Ide predsa len o malú náplasť vzhľadom na to, že nový obsah do hry, ako aj next-gen vylepšenie, je v nedohľadne. Informácie priniesol portál Game Rant.