fbpx

Marvel’s Avengers na nové konzoly príde neskôr

Odoberaj novinky cez  Google News
Marvel's Avengers
Zdroj: square-enix.com

Marvel’s Avengers vyšiel pred viac ako mesiacom. Od začiatku hry sa počet aktívnych hráčov nesmierne prepadol naprieč všetkými platformami. Z toho vznikol problém kde trávite veľa času vyhľadávaním spoluhráčov, o ktorom sa viac dočítate v tomto článku. Pokiaľ ste však dúfali, že príchodom novej generácie sa to zlepší, tak ste na omyle. Crystal Dynamics dnes oficiálne potvrdilo odklad pre nové konzoly na rok 2021.

V rámci blogu Square Enix vývojár uviedol: „Rozhodli sme sa presunúť vydanie hry Marvel’s Avengers pre konzoly Xbox Series X, Series S a PlayStation 5 na budúci rok, aby sme zaistili, že nášmu týmu poskytneme čas na to, aby sme priniesli správny zážitok z hrania na novej generácii. Budeme vás informovať o ďalších novinkách.“

Crystal Dynamics sľubuje, že Marvel’s Avengers budú aj naďalej vyzerať a fungovať lepšie vďaka spätnej kompatibilite. Myslí sa tým rýchlejšia doba načítania ako aj zvýšená frekvencia snímkov. Pokiaľ ste však mali v pláne kúpiť si túto hru až na novú generáciu konzol, tieto plány budete musieť odložiť na budúci rok. Informoval o tom portál Push Square.