Marvel hra od tvorcov XCOM nemá obsahovať existujúcich hrdinov

Odoberaj novinky cez  Google News
XCOM s Marvel hrdinami
Zdroj: wallpapertip.com

O tom, že vo vývoji je ťahová hra s obľúbenými komiksovými hrdinami od Marvelu, sa vedelo už dlhšie. Konieckoncov, informovali sme vás o tom aj v tomto článku. Okolo novej Marvel hry, za ktorou stoja vývojári série XCOM, však bolo odvtedy ticho. To však v priebehu týchto dní skončilo.

Rada hráčov totiž určite dúfala, že sa môžu tešiť na známe a možno aj menej známejšie mená superhrdinov. Podľa najnovších informácií, s ktorými prišiel novinár Jeff Grubb, to však nemusí byť až taká pravda. Jeho zdroje totiž poukazujú na to, že by sa hra mala obmedziť akurát tak na vytváranie vlastných charakterov a existujúcich hrdinov z komiksov by mohla kompletne zdržať.

Grubb si myslí, že hra ako taká bude oficiálne komiksové licencie užívať len voľne, mohla by tak čerpať skôr z prvkov širšieho zasadenia, nie postáv. Okrem toho taktiež spomenul, že by sa mala vo svojom podaní viac sústrediť na nadprirodzenú zložku, aj keď priznáva, že si nie je úplne istý, či sa tým myslí sada postáv, alebo niečo iné.

S relatívnou istotou v podcaste Giant Bomb hovoril o tom, že sa nedočkáme žiadneho z hrdinov filmového univerza. Kľúčovým by mala ostať možnosť upravovať si svoj tím podľa seba. Vyzerá to teda tak, že Marvel hra od tvorcov série XCOM bude nakoniec bez Marvel hrdinov. Všetko sa však musí oficiálne potvrdiť, k čomu doteraz nedošlo.