Mario + Rabbids Sparks of Hope dostal gameplay zábery

Odoberaj novinky cez  Google News
Mario + Rabbids Sparks of Hope sa predstavil v gameplay záberoch
Zdroj: youtube.com, spawn.sk

Na sobotňajšej konferencii Ubisoft Forward v rámci E3 2021 sme sa dočkali veľkého oznámenia. Teda bolo by veľké, ak by k jeho prezradeniu nedošlo ešte pred samotnou konferenciou. Mario + Rabbids Sparks of Hope spolu s gameplay zábermi, to by zaskočilo takmer každého.

Počas prezentácie nás čakal prvý pohľad na hrateľnosť. V roku 2022 dorazia na Nintendo Switch Mario, Princess Peach, Luigi, Rabbid Mario a Rabbid Peach, aby sa spojili a porazili nového zloducha známeho ako Cursa a jeho prisluhovačov.

Ten zjavne uvrhol galaxiu do chaosu vďaka svojej zlej moci. Okrem toho dokáže navyše pohlcovať energiu Sparks. Obe menované postavy sú novinkou, ktoré vznikli spojením Lumasa a Rabbidov. Postavy budú cestovať po galaxii, aby zachránili planéty, Sparks a porazili zloducha Cursa.

Taktiež sme mohli zachytiť, že do hry prichádza nový bojový systém. S ním môžete zostaviť tím troch hrdinov zo súpisky deviatich, lenže tentoraz budú bitky zmesou akcie v reálnom čase a ťahovej taktiky.

Budete sa môcť voľne pohybovať v určenej oblasti, kryť sa, skákať po svojich spojencoch alebo vrhať sa na nepriateľov v reálnom čase v rámci ťahu hrdinu. Tešiť sa môžete na existenciu desiatok stvorení a každé z nich má osobitnú silu a schopnosti. Tieto špeciálne schopnosti a sily sa dajú použiť v boji na získanie prevahy. Najskôr ich však budete musieť nájsť a zachrániť pred zlým vplyvom Cursy.

Viac informácií o hre Mario + Rabbids Sparks of Hope a možno aj ďalších gameplay záberov sa dočkáme, keď sa hra priblíži k dátumu vydania. Ten je naplánovaný na rok 2022.