Maneater DLC rozšírenie príde s novým príbehom už v lete

Odoberaj novinky cez  Google News
Maneater
Zdroj: wallpapersden.com

O tom, že vývojári, na prvý pohľad šialenej, hry Maneater pre nás chystajú DLC sa už vie nejaký ten čas. Avšak len teraz sme sa dozvedeli, čo DLC bude obsahovať. Informácie priniesol portál Games Radar.

Nové Maneater DLC totiž neponúkne len nejaké grafické vylepšenia, ale rovno aj úplne novú príbehovú časť. Dej naviaže tam, kde pôvodný skončil a nechá nás znovu nahliadnuť pod pokrývku konšpirácii a možno nie až tak milujúcich ochrancov zvierat.

Okrem toho rozšírenie hry Maneater ponúkne aj ďalší región, kde sa vybláznime s novou dávkou 5 evolúcií, výziev a koristi. Pozornosť si pýta aj navýšenie maximálneho levelu na 40 a súbežne posilnenie protivníkov o lepšie zbrane a vozidlá.

DLC s názvom Truth Quest vyjde záujemcov na približne 15 €. Letné vydanie presnejší dátum nedostalo. Tešiť sa však môžu hráči na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Maneater pred časom potvrdil aj vydanie základnej hry na Nintendo Switch. To je naplánované na 25. mája. Letného DLC sa však majitelia týchto konzol, aspoň nateraz, nedočkajú.