Mafia: Definitive Edition dostala veľký update. Noviniek je viac

Odoberaj novinky cez  Google News
Mafia: Definitive Edition
Zdroj: Mafiagame.com a Spawn.sk

Mafia: Definitive Edition je tu s nami len niekoľko dní, ale už sa dočkala prvej veľkej aktualizácie. Tá nielenže opravuje rôzne bugy, ale pridala aj viacero možností, ktoré hráčom chýbali a v mnohých recenziách kvôli tomu strhávali body.

O aktualizácii informuje samotná oficiálna stránka hry. Pripomína, že hráči sa napr. môžu zbaviť „nenávideného“ ukazovateľa hlavného cieľa misie. Ten sa nedal vypnúť ani na klasickej úrovni, čo hru jednoznačne zľahčovalo. Za všetko hovorí posledná misia so Samom, kde ste pri pôvodnej hre absolútne netušili, z ktorého rohu vybehne, pri remake-u ste jeho polohu videli po celý čas.

Na všetkých úrovniach obtiažnosti si budete môcť vybrať či chcete/nechcete zobrazovať nepriateľov na minimape, deaktivovať z HUDu minimapu, tachometer i navigačné texty. Nič vám tak nebude brániť spraviť si krásne screenshoty z hry.

Pri tom hráčov určite poteší režim Noir. Ten môže ešte viac pripomínať klasické gangsterky z 30. či 40. rokov minulého storočia. Môžete si ho dokonca zapnúť nielen v cutscénach, ale aj počas samotného hrania.

Zmien sa dočkala aj voľná jazda, v ktorej sa z vás, konečne, môže stať taxikár. Vývojári taktiež upravili aj niekoľko chýb, ktoré sa v hre objavovali.

Mafia: Definitive Edition je k dispozícii od 25. septembra na PC, PS4 a Xbox One.