Lonesome Village dosiahla svoj stanovený ciel na Kickstarteri

Odoberaj novinky cez  Google News
Lonesome Village vyzberalo na Kickstarteri dostatok pežazí
Zdroj: Nuclearcoffe.org a Spawn.sk

Mexicko-Indické štúdio Orge Pixel nedávno predstavilo na Kickstarteri svoju hru s názvom Lonesome Village. Ide o hru kde vašou úlohou je riešiť rôzne hlavolamy. Cieľom bolo vyzbierať 420 000 pesos čo je v prepočte necelých 20 000 €. Podľa informácii z portálu PC Gamer sa tento ciel podarilo naplniť do 24 hodín. Momentálne stanovený ciel už zdvojnásobili. Stále im ostáva ešte 26 dní na získavanie peňazí.

V Hre Lonesome Village hrajete za kojota, ktorý sa sťahuje do mestečka titulár. To pomáhate znovu postaviť. Tak isto si to zamierite aj mimo mestečko aby ste zachránili unesených miestnych obyvateľov zo záhadnej veže. Budete mať dom, záhradu, o ktorú sa budete starať, ryby, ktoré budete chytať, a zvieracích ľudí, s ktorými sa spriatelíte.

Pred sebou budete mať dobrodružstvo v podobe logických dungeon puzzlov v štýle Zelda. Orge Pixel tvrdia, že už sú zhruba v tretine vývoja, ale potrebovali aby Kickstarter bol úspešný a získal im dostatok finančných prostriedkov. Vzhľadom na to, že úspešný bol sa teraz môžu sústrediť na dokončenie ich titulu. Hra by mala doraziť v polovici roka 2021 na Steame. Demo môžete nájsť na stránke itch.io.