Logitech G333 Gaming Earphones pre PC a mobil

Odoberaj novinky cez  Google News
Logitech G333 Gaming Earphones
Zdroj: logitechg.com

Logitech uvádza najnovší prírastok do svojej oceňovanej rodiny hráčskych zvukových produktov. Nové hráčske slúchadlá, takzvane špunty Logitech G333 Gaming Earphones budú fungovať skvele na PC, ale aj na mobilných zariadeniach.

G333 Gaming Earphones, prvé slúchadlá do uší od značky Logitech G, sú navrhnuté špeciálne pre hráčov. Vďaka duálnym zvukovým meničom v každom špunte – jeden pre hlboké basy, druhý pre stredné a vysoké tóny – prinášajú zvukový zážitok s bohatou zvukovou scénou, ktorá odhalí každý detail herného prostredia a jasne oddelí hlasový chat.

Káblové slúchadlá G333 sú kompatibilné s PC, konzolami Xbox, PlayStation a Nintendo Switch, rovnako ako s mobilnými zariadeniami, tabletmi a ďalšími zariadeniami, a to vďaka konektoru jack 3,5 mm a priloženému adaptéru na USB-C.

Aby sa G333 pohodlne vošli do uší, dodávajú sa s špuntmi z mäkkého silikónu v troch veľkostiach. Robustné hliníkové puzdro a ploché káble, ktoré sa nezamotávajú, zaisťujú spoľahlivosť, odolnosť a prvotriedny vzhľad aj dojem. Tieto slúchadlá disponujú tiež vysoko kvalitným in-line mikrofónom a integrovaným ovládaním zvuku priamo na kábli. G333 sa dodávajú s vlastným mäkkým puzdrom pre bezpečný transport.

Cena a dostupnosť

Logitech G333 sú od dnešného dňa v predaji v troch farebných prevedeniach a to v čiernej, bielej alebo fialovej. Nájdete ich na oficiálnych stránkach Logitech a čoskoro aj u vybraných distribútorov na Slovensku za odporúčanú maloobchodnú cenu 49 €.