Logitech G predstavil svoj najľahší a najudržateľnejší bezdrôtový headset G435

Odoberaj novinky cez  Google News
Všetky tri farebné varianty Logitech G435
Zdroj: logitech.com

Logitech G, značka spoločnosti Logitech, predstavila nový, mimoriadne ľahký bezdrôtový headset pre hráčov. Logitech G435 LIGHTSPEED umožňuje hrať hry, počúvať hudbu alebo komunikovať s priateľmi na rôznych platformách. Je vyrábaný v troch nových farebných kombináciách, aby ste si mohli vybrať podľa vášho štýlu. Nový headset bude na Slovensku dostupný u všetkých distribútorov v priebehu septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 79€.

„G435 je najľahší hráčsky headset, aký sme kedy vyrobil. Okrem zníženia hmotnosti sme pridali ďalšie vylepšenia, vrátane úplne nových smerových mikrofónov a dvoch bezdrôtových technológií, a dokázali sme z neho urobiť náš doteraz najudržateľnejší produkt tohto typu. Výsledok nášho úsilia určite poteší každého dnešného moderného hráča – nový model je všestranný, štýlový, mimoriadne pohodlný a vhodný aj na profesionálne hranie.“

Ujesh Desai, generálny riaditeľ divízie Logitech G

Headset G435 váži iba 165 gramov a je teda dostatočne ľahký a pohodlný na celodenné nosenie. Svojim tvarom dobre padne väčšine ľudí, je však optimalizovaný pre menšie veľkosti hlavy. Logitech naň umiestnil aj označenie pravej a ľavej strany v Braillovom písme. Preto, aby zrakovo postihnutí ľahko spoznali, ktorá strana je ktorá. Vybavený je tiež voliteľným obmedzovačom hlasitosti.

G435 je náš najudržateľnejší bezdrôtový headset

Headset má certifikát CarbonNeutral čo znamená, že zároveň financuje procesy certifikovanej kompenzácie uhlíka. To všetko, aby vynulovali emisie oxidu uhličitého súvisiace s týmto výrobkom. Z celkového množstva plastových dielov je ich minimálne 22% vyrobených z recyklovaného plastu. Papierový obal pochádza z lesov s certifikáciou FSC. Výberom tohto produktu teda podporujete aj zodpovedné hospodárenie so svetovými lesmi.

Kombinácia hráčskej 2,4GHz bezdrôtovej technológie LIGHTSPEED a Bluetooth s nízkou odozvou vám dáva slobodu voľby bezdrôtového pripojenia k počítaču, systému PlayStation, telefónu a ďalším zariadeniam. Pripojenie cez LIGHTSPEED prebieha prostredníctvom 2,4GHz adaptéru s USB konektorom a je vyladené pre potreby hráčov. Pripojenie cez Bluetooth s nízkou odozvou zabezpečí rýchlejší prenos zvuku ako pri štandardnom Bluetooth pripojení.

Slúchadlá so 40mm akustickými meničmi generujú bohatý zvuk, ktorý vás vtiahne do hry. Dvojica vylepšených smerových mikrofónov umožnila odstrániť rameno mikrofónu, zosilniť váš hlas a zároveň znížiť šum na pozadí, takže budete znieť, ako by ste boli v rovnakej miestnosti ako vaši priatelia.

Nový bezdrôtový G435 headset sa vyrába v troch farebných kombináciách: čierna + neónovo žltá, modrá + malinová a smotanovo biela + fialová. Hráči si teda môžu premyslieť, aké farby chcú používať a čo to vypovedá o ich individuálnom štýle a osobnosti.

Spojenie s českými influencermi

Logitech novo spolupracuje s Jiřím Johanidesom, tvárou českého ešportu, ktorého môžeme vídať na herných akciách ako Bananidese a obsahovým tvorcom Pavlom “liveoliverr” Vavrečkom. Obaja sa pridávajú k ambasádorom Tereze Císařovej a Ondřejovi Kvardovi. Nové tváre budú reprezentovať značku Logitech G, ktorá sa bude v nasledujúcich mesiacoch zameriavať predovšetkým na prepojenie životného štýlu a hráčskeho života. Jiří Johanides je aktuálne jeden z najobľúbenejších českých a slovenských ešport komentátorov, jeho prácu môžete vidieť napríklad v rámci Tipsport COOL Ligy, kde je Logitech G exkluzívnym partnerom v oblasti periférií, alebo na Vodafone Mistrovství ČR v Počítačových hrách. Pavel Vavrečka je streamer s raketovým rastom na platforme Twitch.tv, kde ho sleduje vyše 20 tisíc fanúšikov. Je tiež posledným víťazom súťaže Tvár Twitchu od Madmonq-u. Po novom ho tak budete môcť sledovať nielen na herných akciách, ale budete sa môcť zapájať aj do súťaží o rôzne ceny v rámci jeho vlastných pravidelných vysielaní.

Pre ďalšie informácie navštívte web spoločnosti Logitech G.