Little Nightmares môžete teraz získať zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Little Nightmares zadarmo
Zdroj: microsoft.com

Little Nightmares 2 je jednou z hier, ktoré dokážu vyvolať u hráča viac otázok ako odpovedí. Ak ste hrali minimálne Limbo asi budete vedieť, v čom spočíva tento pocit. Ak vás druhé pokračovanie zaujalo, nemali by ste vynechať ani prvú hru. Dobrou správou je, že teraz ju môžete získať úplne zadarmo.

Vydavatelia BANDAI NAMCO si pre nás hráčov pripravili hneď niekoľko darčekov. Prvý a časovo limitovaný je predošlá časť, ktorá je po dobu 17.1. 2021 sprístupnená len po zaregistrovaní na tomto odkaze. Kľuč vám príde do emailu. Titul si po aktivácií môžete zahrať na Steame.

Druhá a obzvlášť zaujímavá správa je sprístupnené demo hry Little Nightmares 2. Stiahnuť si ho môžete napríklad tu a vyskúšať tak druhé pokračovanie ešte predtým, než sa rozhodnete si ho kúpiť. Demo verzie hier v dnešnej dobe už nie sú štandardom, preto je tento krok viac než vítaný.

Ak si chcete prvý diel vyskúšať na konzolách, možno vás poteší, že je k dispozícii vrámci predplatného Xbox Game Pass. Little Nightmares 2 vychádza 11. febuára 2021 na platformách GOG a Steam.