Life is Strange: True Colors nám predstavil svoje postavy

Odoberaj novinky cez  Google News
Life is Strange: True Colors
Zdroj: microsoft.com

Chystaná novinka od štúdia Deck Nine – Life is Strange: True Colors, vyjde až v septembri. Už teraz však dostávame množstvo materiálov, ktoré nám nové pokračovanie obľúbenej série stále viac približujú. Najnovšie sme sa takto dočkali videa, ktoré nám predstavuje viacero postáv, ktoré v hre stretneme.

Video zverejnené na oficiálnom YouTube kanáli Life is Strange nám ukazuje postavy, s ktorými sa stretneme pri hraní a taktiež mená ich dabingových postáv. Vidieť môžeme nielen hlavné postavy, medzi ktoré patrí protagonistka Alex Chen, Steph či Ryan, ale aj tie vedľajšie. Spoznávame dokonca aj obyvateľov mesta Haven Springs, v ktorom sa nový diel bude odohrávať. A aby toho nebolo málo, v ukážke sa mihne aj zvierací protagonista.

Nedávno sme sa navyše dočkali taktiež vydania úvodnej scény celej hry Life is Strange: True Colors, ktorá nám taktiež priblížila hlavnú hrdinku Alex. Pri sledovaní oboch videí je vidieť, že vývojári si na hre dali záležať. Navyše evidentne pokročili aj čo sa animácií týka. Ak si pamätáte, najmä v prvom dieli práve toto bolo terčom kritiky.

V tomto smere sa nepolepšil ani prequel Before the Storm či druhé pokračovanie. Teraz sme sa však jasne dostali na pomerne uspokojivú úroveň.

Keď sme už spomenuli predchádzajúce diely, možno sa lepších animácií dočkáme v ohlásenom remasteri. Dozvedeli sme sa to vďaka Square Enix Present, ktoré sa konalo v polovici marca. Remaster by mal doraziť spolu s novou hrou, teda v septembri.

Na záver už len pripomenieme, že Life is Strange: True Colors vychádza 10. septembra. K dispozícii bude na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a na Google Stadia.