Life Is Strange: Remastered Collection už má dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Life is Strange remaster dátum vydania
Zdroj: Steam, spawn.sk

Už čoskoro sa k nám dostane graficky vylepšená verzia všetkých hier Life Is Strange pod názvom Remastered Collection. Navyše, dátum vydania je stanovený ešte na tento rok, takže hráči nemusia dlho čakať. Oznámenie prišlo počas prezentácie Square Enix Presents, na ktorej sme sa dozvedeli množstvo zaujímavých noviniek z rôznych hier.

Video nám predstavilo hlavné zmeny, ktoré nás v kolekcii čakajú. Pochopiteľne pôjde hlavne o grafické vylepšenia, ktoré sú aj názorne vyobrazené vo videu. Postavy dostali oblejšie tvary a nepôsobia “kockato”. Autori pozmenili aj farebnú škálu cele hry. Zdá sa, že remaster Life Is Strange bude o stupeň temnejší. Celá kolekcia obsahuje hry Life Is Strange, Life Is Strange 2 a Before the Storm.

Celá kolekcia bola oznámená už v marci, no vtedy bez presného dátumu vydania. Vieme však, že hra vyjde na platformách PC, Stadia, Xbox One a PS4. Kolekciu môžete získať dvoma rôznymi spôsobmi. Samozrejme, môžete si ju zakúpiť samostatne, ale v prípade, že sa chystáte kúpiť si pokračovanie s názvom True Colors, možno by ste mali popremýšľať nad Ultimate edíciou. Vrámci nej dostanete okrem iného aj túto kolekciu remastrov.

Life Is Strange: Remastered Collection vychádza 30. septembra tohto roku, zatiaľ čo úplna novinka True Colors o niečo skôr – 10. septembra. Prezentácia Square Enix Presents nám predstavila novú hru od spolupráce Square Enix a Marvel – Guardians of the Galaxy. Viac o tom už v tomto článku.