Life is Strange Remastered Collection spoznalo dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
Life is Strange
Zdroj: vg247.com

Najskôr to mal byť tohtoročný september, neskôr však došlo k zmene plánu. Life is Strange Remastered Collection však už spoznal dátum svojho vydania. Stane sa tak až v roku 2022.

Predtým udaná príčina meškania spojená s ťažkosťami okolo koronavírusu, ktorému rovnako ako množstvo ďalších štúdií, musia čeliť aj vývojári z Deck Nine od predchádzajúceho roka, spôsobí posun kolekcie na 1. februára 2022. Square Enix chce priniesť Life is Strange aj Before the Storm na každú z platforiem, kam zamierilo aj najnovšie pokračovanie True Colors.

To znamená, že hra vyjde na PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series, PC, Switch a Google Stadia. V tomto bode sa však hodí pripomenúť, že ani posledný diel nenavštívil doposiaľ každú z platforiem. Switch verzia totiž bola pred časom odložená.

Ak sa pozrieme na bližšie odlíšenie remasteru od originálov, nájdeme zrejme najväčší pokrok najmä čo sa celkového vizuálu týka. A to od celkového nasvietenia, cez modely postáv a prostredia, až po pridanie plného motion capture tvárí do prvého dielu. Before the Storm sa naproti tomu „nafúkne“ aj po stránke obsahu a okrem vylepšenia grafiky pridá aj obsah pôvodnej Deluxe edície, prinášajúca sadu oblekov a doplňujúcu epizódu Farewell. Tá bude sledovať stretnutie mladších verzií Chloe a Max.

Tešíte sa Life is Strange Remastered Collection, ktoré spoznalo dátum vydania? Dajte nám vedieť v komentároch a nezabudnite, pre viac herných informácií sledujte náš web.