LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ponúkne 300 hrateľných postáv

Odoberaj novinky cez  Google News
LEGO-Star-Wars-the-Skywalker-Saga
Zdroj: brickfanatics.com

Star Wars je samozrejme jednou z najznámejších, najobľúbenejších a najdlhšie trvajúcich značiek na svete. S takouto históriou dáva zmysel, že obsahuje obrovské množstvo postáv, od Luka Skywalkera až po tých malých Porgov z The Last Jedi. Hry LEGO Star Wars vždy obsahovali veľkú súpisku hrateľných hrdinov a záporakov. S tohtoročným dielom LEGO Star Wars: The Skywalker Saga sa zdá, že hra od TT Games posunie hranicu ešte vyššie.

Nové informácie v najnovšom vydaní oficiálneho časopisu PlayStation Magazine hovoria, že hra bude mať až 800 postáv z toho bude až 300 hrateľných. Možno tak padne aj nový rekord. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bude pokrývať všetkých deväť filmov, od Qui-Gon Jinna až po Kylo Rena.

Skvelou správou je, že ak nie ste náhodou fanúšikom všetkých dielov, nebudete nútený hrať ságu v nejakom určitom poradí. Hra bude totižto nelineárna a umožní vám plniť misie podľa vášho výberu. Samozrejmosťou bude tiež otvorený svet, ktorý bude obsahovať 28 miest, ktoré môžete navštíviť a preskúmať.

Hra sa však už raz odložila. Momentálne nie je stanovený žiadny presný termín avšak predpokladá sa, že hra dorazí niekedy v priebehu jari 2021. LEGO Star Wars by malo podľa všetkého doraziť na PC, PS4, PS5, ako aj Xbox One, Xbox Series X / S a Nintendo Switch. Informácie priniesol portál Push Square.