League of Legends si zahráte už aj na mobiloch, pozrite sa ako na to

Odoberaj novinky cez  Google News
League of Legends: Wild Rift
Zdroj: spawn.sk

Jedna z najpopulárnejších (ak nie tá najpopulárnejšia) MOBA hra League of Legends rozširuje svoje obzory a prichádza na mobilné zariadenia. Štúdio Riot to oznámilo na svojich stránkach aj sociálnych sieťach. Hra League of Legends: Wild Rift je zatiaľ dostupná v otvorenej beta verzii, zahrať si ju ale môžu všetci, ktorí majú záujem.

Spustenie beta verzie v Európe prichádza rovno aj so špeciálnym eventom v hre. Aktualizácia s označením 1.1 prináša do hry event Noxian Brotherhood a spolu s ním prídu do hry aj dvaja hrdinovia, ktorých určite poznáte z klasickej hry – Darius a Draven. Do otvorenej bety je jednoduché sa dostať. Stačí vám kompatibilný telefón. Následne si hru môžete stiahnuť pre zariadenia s Androidom prostredníctvom Google Play, alebo Apple App Store.

Hru sme vyskúšali aj u nás v redakcii. Vzhľadom na to, že je to stále beta verzia, ide plynulo a bezproblémovo, či už na silnejšom, alebo slabšom zariadení s Androidom. Problémy má momentálne iba hlavné menu, ktoré sa nám občas zasekávalo. Veríme však, že to nie je nič, čo by nevyriešil jeden opravný patch.

League of Legends: Wild Rift je ďalšou hrou z prostredia League of Legends. Určená je výhradne na mobilné zariadenia, aj keď Riot aktívne premýšľa nad tým, ako tento nový systém v hre využiť aj na konzolách. Medzi ďalšie hry zo sveta LoL patrí napríklad Legends of Runeterra, bezplatná kartová hra. Vo vývoji je aj MMORPG hra, o ktorej je ale zatiaľ málo informácií.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Adobe Flash je oficiálne mŕtvy
Adobe Flash je definitívne mŕtvy