League of Legends príde na platformu iOS

Odoberaj novinky cez  Google News
League of Legends: Wild Rift
Zdroj: spawn.sk

Ak sa medzi našimi čitateľmi nájdu fanúšikovia značky Apple, určite budú vedieť, že sa včera konalo predstavenie nového iPhone 12. Vrámci tejto prezentácie prišli na rad aj hry, konkrétne jedna z najznámejších MOBA hier League of Legends. Tá sa po novom pozrie aj na operačný systém iOS.

Mobilná hra League of Legends: Wild Rift bola oznámena už pred nejakým časom na mobilné zariadenia s Androidom a konzoly. Stále však nie je plne dostupná a keď si ju chcete zahrať, treba sa nahlásiť do predbežného prístupu. Doteraz však nebolo jasné, či bude hra dostupná aj pre zariadenia s operačným systémom iOS. Dnes už vieme, že áno.

Oficiálny dátum vydania zatiaľ známy nie je, ale Apple vrámci prezentácie prezradil, že League of Legends: Wild Rift sa objaví na zariadeniach s iOS ešte v tomto roku. Môžeme teda očakávať, že tomu tak bude aj na ostatných platformách. Hra sa od PC verzie líši najmä ovládaním, ktoré by pre potreby telefónov a konzol malo byť podstatne zjednodušené. Do uzavretej bety sa môžete prihlásiť prostredníctvom oficiálnej stránky hry.