Štúdio Konami spustilo demo na PES 2022

Odoberaj novinky cez  Google News
Demo hry PES 2021
Zdroj: Konami

Hru nájdete pod názvom New Football Game Online Performance Test. Môžete si ju zahrať odteraz až do 8. júla 2022.

Konami pripravované demo hry PES 2022 doposiaľ nikde nespomínalo. Informácia o spustení testu tak bola pre fanúšikov hry prekvapením. Už teraz si môžu vybrať zo štyroch hrateľných tímov: Manchester United, Bayern Mníchov, Juventus a Barcelona. Vývojári sa chcú zamerať na realistickejší výzor a animácie postáv – hráčov. Očakávať môžeme aj lepšiu fyziku hry a fotorealistické prvky.

Nasvedčuje tomu aj priložený trailer, ktorý vám navodí futbalovú náladu. Grafika je dychberúca, miestami váhate, či sa pozeráte na skutočné video alebo animáciu. Spoločnosť Konami sa vyjadrila, že účelom testu je vyhodnotenie kvality vytvárania online zápasov a pripájanie k serverom. Hráči by preto nemali očakávať dokonalosť, práve naopak. Skúška hry má poslúžiť na vylepšenie nedokonalostí, ktoré by sa vo finálnej verzii nemali vyskytovať.

Demo hry PES 2022, alebo New Football Game Online Performance Test, si vyskúšate už teraz na konzolách PS4, PS5, Xbox Series S, Xbox Series X a Xbox One. Zmeny chystá aj konkurenčná hra FIFA od štúdia Electronic Arts. Len nedávno sme vás informovali o tom, že hráči budú počas eventu Festival of FUTball vedieť, čo si kupujú. Electronic Arts totiž odhaľuje obsah balíčkov, ktoré si hráči môžu kúpiť za reálne peniaze.