Konami na Twitteri rozprúdilo diskusiu o novom Silent Hill

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming

Konami si celkom netradičným spôsobom vypýtalo pozornosť. Na svojom Twitteri 31. júla pridali minútový teaser, v ktorom počujeme sirénu známu zo série Silent Hill.

Samozrejme to vyvolalo intenzívne špekulácie od fanúšikov, ktorých čakanie na pokračovanie hernej série je nekonečné. Konami však nadšenie fanúšikov veľmi rýchlo schladilo, keď napísalo, že ide o príspevok, ktorého motivácia bola spôsobená sledovaním streamu hry Dead by Daylight, do ktorého nedávno pridali DLC Silent Hill.

Priaznivci hernej série si však stále myslia, že nejde len o propagáciu k novému obsahu do hry. Hlavným dôvodom má byť skutočnosť, že na profile Silent Hill, ktorému dôveryhodnosť pridáva spojenie s Konami, sa od júla začali objavovať príspevky. Spoločnosť dohady ukončila ospravedlnením sa za vyvolaný rozruch.

Aj keď naoko ide o neškodnú zmienku, už dlho sa v zákulisí hovorí o návrate série s prichádzajúcou generáciou konzol od Sony. V priebehu tohto mesiaca by japonský gigant mal mať ďalšiu prezentáciu, na ktorej by sa o hre mohlo objaviť viac informácií.

Zdroj: VG247

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Sony PlayStation 5 reklama
PlayStation 5 ukázalo nový epický trailer