Koľko by vás stála kúpa všetkého, čo je na Steame?

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
Obchod Steam
Zdroj: steampowered.com

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, koľko peňazí by ste potrebovali, ak by ste si chceli kúpiť úplne všetko, čo je v obchode Steam? Ak áno, konečne máte odpoveď na svoju otázku. Je to dokonca menej, než by ste vy, alebo aj my, očakávali.

Odpovie vám na to jednoduchá stránka, ktorú vytvoril Chenggang Wang. Volá sa Buy All Steam Games a ukazuje približnú sumu za všetko, čo sa momentálne v obchode Steam nachádza. Databáza sa pravidelne aktualizuje, takže údaje sú tak aktuálne, ako sa to len dá. Pozrieť si môžete aj históriu a prepady cien počas rôznych výpredajov. Hlavne teda počas toho najväčšieho – letného.

Databáza zahŕňa hry, ale Wang upozorňuje, že tiež soundtracky, DLC, digitálne verzie artbookov a v podstate všetko, čo sa na Steame dá kúpiť. V čase písania tohto článku je hodnota celého obsahu na Steame $521,909.63, čo je podstatne menej, než sme očakávali. Veď len taký Train Simulator 2020 má momentálne 601 DLC a ich ceny veru nie sú nízke.

Ide samozrejme o odhadovanú cenu, keďže do obchodu sú pravidelne pridávané nové hry a nové zľavy. Napriek tomu by nás zaujímalo, koľko užívateľov na Steame už minulo zo svojej peňaženky pol milióna a vlastní všetok dostupný obsah.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Facebook Gaming
Facebook Gaming licencoval veľké množstvo hudby