Kedy sa v Among Us dočkáme novej mapy?

Odoberaj novinky cez  Google News
Among Us nová mapa
Zdroj: YouTube (InnerSLoth)

To je otázka, na ktorú sa pýta množstvo hráčov a fanúšikov hry Among Us. Tá bola prekvapením roka 2020 a to aj napriek tomu, že vyšla ešte v roku 2018. Tvorcovia z Innersloth dokonca pracovali na pokračovaní, ale pre obrovský záujem sa vrátili k jednotke s prísľubom, že sa dočkáme napr. aj novej mapy.

Hlavná mapa, ktorú poznáme z hry Among Us nesie názov The Skeld a ponúka množstvo úloh, ktoré treba plniť a veľa spôsobov ako zabiť hráčov v prípade, že hráte na strane Impostora. Okrem tejto mapy existujú ešte ďalšie dve, tie sú však platené. Čoskoro by rodinu máp mala rozšíriť ďalšia s označením The Airship, a to zadarmo. Kedy sa jej dočkáme?

Ako informuje aj tento príspevok z 11. decembra, novej mapy by sme mali dočkať začiatkom roka 2021. Keďže dnes už v kalendári svieti február, môžeme očakávať, že to bude ozaj čoskoro.

Svedčí o tom aj vyjadrenie samotných vývojárov ohľadom stavu hry, ktoré sme vám ponúkli pred pár dňami aj v samostatnom článku. Nateraz nám preto neostáva nič iné, než si na novú mapu v Among Us počkať.

Rozhodne to však bude stáť za to. Mapa by totiž mala ponúknuť tucet nových miestností, nové spôsoby zabitia a dokonca si budeme môcť aj vybrať, v ktorej miestnosti sa začne.