fbpx

Kapela The Offspring má nový album a spoluprácu s World of Tanks

Odoberaj novinky cez  Google News
Kapela The Offspring spolupracuje s World of Tanks
Zdroj: Wargaming

Dnes legendárna punkrocková kapela The Offspring vydáva svoj prvý album po desiatich rokoch. Let The Bad Times Roll, desiaty album skupiny, bol nahratý v posledných niekoľkých rokoch. Navyše skupina opäť spolupracuje so známym producentom Bobom Rockom. Pri príležitosti tohto obrovského míľniku World of Tanks prináša späť svoj herný obsah súvisiaci s kapelou The Offspring.

Vzhľadom k množstvu fanúšikov, ktorých táto kapela má medzi vyše 160 miliónmi hráčov World of Tanks, bola len otázka času, kedy sa podobná spolupráca spustí. Najprv sa to stalo v roku 2019. Vtedy boli členovia kapely pridaný do hry vedľa skutočne punk-rockového tanku a dokonca sa stali hviezdou Wargaming Festu. The Offspring ako animované herné modely predviedli setlist predstavujúci zbierku klasických tankov v garáži World of Tanks.

S vydaním nového albumu sa hráči budú stretávať na bojisku v TL1 LPC, americkom ľahkom tanku VIII. úrovne, vyzdobeným úžasným štýlom Pretty Fly 3D. Tento štýl obsahuje všetko, čo kapela potrebuje k uvedeniu na pódium. Vrátane všetkých svojich nástrojov, svetiel a mnoho ďalšieho. Pozorní fanúšikovia si tiež všimnú skateboardy s ikonickými umeleckými dielami albumu, vrátane Americana z roku 1998, ktoré sú pripevnené k vozidlu.

Čo by to bol za tank bez posádky. TL1 LPC Pretty Fly prichádza s Dexterom, Noodlesom, Petom a Toddom a ponúka vlastné hlasové záznamy, jedinečné pre celú posádku. Tankisti tiež budú môcť získať všetky druhy prvkov prispôsobenia 2D The Offspring. Vrátane odtlačkov, nadpisov, emblémov a jedinečného Turn It Up! 2D štýlu. Viac informácií nájdete aj na oficiálnej stránke hry. Nový album kapely si môžete vypočuť napríklad na Spotify, Apple Music, alebo Deezer.