Kampaňové misie v Company of Heroes 3

Odoberaj novinky cez  Google News
Company of Heroes 3
Zdroj: companyofheroes.com

Legendárna strategická franšíza je späť a kombinuje srdcervúci boj s novými vrstvami stratégie v úchvatnom stredomorskom prostredí. Company of Heroes 3 vyjde na PC v roku 2022 a prináša intímne rozprávanie príbehov z úplne nového bojiska.

V hre Company of Heroes 3 môžu hráči zažiť autentické nové funkcie. Napríklad dynamickú mapu kampane a plnú taktickú pauzu, aby sa prebojovali k víťazstvu. V novom videu vysvetľujú vývojári Relic Entertainment, ako kampaňové misie v Company of Heroes 3 urobili veľký skok vpred. To všetko so silným zameraním pre znovuhrateľnosť.

Kampaňové misie a nová dynamická mapa kampane ponúknu hru „sandbox-style“, ktorá hráčom umožňuje riadiť celkové vojnové úsilie a zažiť jedinečnú úroveň strategickej voľby. Návrhár misií David Milne vo videu vysvetľuje, že Relic navrhol misie spôsobom, ktorý je pre hráča výzvou, ale že misiu je možné vždy dokončiť – bez ohľadu na to, ktoré frakcie, spoločnosti alebo jednotky si vybrali. Vývojári Relic vo videu odhaľujú, že hráči zažijú epické historické bitky odohrávajúce sa v slávnych lokáciách a zároveň objavia menšie doposiaľ nerozprávané príbehy druhej svetovej vojny.

Company of Heroes 3 sa blíži a prináša so sebou množstvo nových funkcií, ktoré sú rovnako prekvapivé ako vzrušujúce. Séria je jednou z najlepších v žánri RTS a dokázala sa prebojovať na vrchol aj počas úpadku tohto žánru.