Kam sa za rok posunul vývoj hry I Am Jesus Christ? Poľskí vývojári priniesli odpovede

Odoberaj novinky cez  Google News
I Am Jesus Christ
Zdroj: store.steampowered.com

Na poli simulátorov už vzniklo nespočetné množstvo hier. Medzi nimi sa však nájdu aj také, ktoré sú na prvý pohľad trošku bizarné. Medzi také časť hráčov radí aj I Am Jesus Christ. Pracuje na ňom poľské štúdio SimulaM a podľa ich slov má ísť o simulátor života Ježiša Krista.

Prostredníctvom najnovšieho videa ukazujú cestu do Izraela za účelom preskúmania témy a miest, ktoré v hre navštívime. Na hráčov čaká boj so Satanom v púšti, liečenie chorých a pomáhanie tým, ktorí to potrebujú. Pretože toto všetko robil aj sám Ježiš.

Počas hry tak spravíte viac než 30 známych zázrakov, budete kŕmiť hladných, či prechádzať sa po mori. Aby ste toto všetko dokázali, budete sa musieť modliť a priviesť k viere ďalších ľudí.

Hra má ponúknuť viac než 10-hodinový zážitok hrania v púšti, na vode a v horách. Všetko vyvrcholí slávnym príbehom Kristovho umučenia a jeho zmŕtvýchvstania. Aby sa vývojárom podarilo naplniť ich predstavy a sľuby, čoskoro rozbehnú na Kickstarteti crowdfunding.

Na záver len dodáme, že I Am Jesus Christ nie je jedinou hrou zaoberajúcou sa náboženstvom. V inom poľskom štúdiu vzniká Moses: From Egypt to the Promised Land, teda príbeh Mojžiša. Informácie priniesol portál Twinfinite.