Jet Kave 2,5D adventúra prichádza na Xbox

Odoberaj novinky cez  Google News
Jet Kave
Zdroj: guidefall.com

Jednou z najväčších hnacích síl ľudstva je zvedavosť. A to je presne to, čo vedie nášho prehistorického hrdinu k nájdeniu jetpacku. Ten tu zanechal mimozemský votrelec. V dobrodružstve Jet Kave sa stretáva doba kamenná s prvkami sci-fi. Informácie priniesol portál Xbox.

Hra rozpráva príbeh o Kaveovi, náčelníkovi vyhnanom jeho vlastnými ľuďmi. Kave tak bezcieľne blúdi kaňonom, pokiaľ nenarazí na stroskotanú mimozemskú loď. Namiesto toho aby utiekol, ho jeho zvedavosť núti špehovať mimozemšťana, ktorý sa snaží si svoju loď opraviť. Za to takmer zaplatí najvyššiu cenou.

Keď Kave preskúma trosky nájde funkčný jetpack. Taktiež sa dozvie o plánoch mimozemšťanov zničiť ostrov. Jet Kave kombinuje všetky prvky, ktoré fanúšikovia na 2,5D platformách milujú. Spravili tak množstvo prace na tom, aby lietanie na jetpacku bolo o schopnostiach hráčov. Navrhli náročné súboje s bossmi, hádanky a množstvo zberateľských predmetov, aby otestovali vaše bystré oko, ako aj rýchle reakcie.

Jet Kave dokonca ponúka aj obťažnosť pre hráčov zo starej školy v arkádovom režime. Táto klasická obtiažnosť prináša pár zmien v počte životov, ako aj zmenu v checkpointoch, čo zvyšuje šancu na to, že starú dobrú frázu “Game Over“ uvidíte častejšie. Titul je teraz k dispozícii na Xbox One a Series X / S vďaka spätnej kompatibilite.