Je to oficiálne. V máji do PS Plus skutočne dorazí FIFA 22

Odoberaj novinky cez  Google News
Gameplay trailer na FIFA 22
Zdroj: EA Sports

Pred pár dňami sa už tradične objavili zákulisné informácie o tom, ktoré hry sa dostanú do ponuky predplatného PS Plus. Prekvapením bol najnovší ročník série FIFA, čo mnohých viedlo k úvahám o tom, že tieto úniky veľmi pravdivé nebudú. Opak je však pravdou.

PlayStation vo svojom blogu skutočne potvrdila májovú ponuku hier, ktoré si budú môcť zadarmo stiahnuť všetci majitelia ich predplatnej služby. Tá už v júni prejde obnovou, o čom sme vás informovali napr. TU alebo TU.

Vráťme sa však k spomínaným májovým hrám. Oficiálne sa dočkáme hier- FIFA 22 pre PS5 a PS4, Curse of the Dead Gods pre PS4 a Tribes of Midgard pre PS5 a PS4.

FIFU s určitosťou predstavovať netreba, povedzme si preto viac o zvyšnej dvojici hier. Curse of the Dead Gods je roguelike akcia s výletom do chrámu s množstvom monštier, jám, pascí a dokonca aj bohov, ktorým sa budete musieť postaviť.

Tribes of Midgard je akčné survival RPG s Vikingmi. Čo by mocný Einherjar musíte prerušiť svoju slávnu hostinu v Odinovej sieni v Ásgarde a vrátiť sa do Midgaru. Nevítaní návštevníci v podobe mýtických stvorení hrozia koncom sveta.

Čo hovoríte na májovú ponuku PS Plus hier? Vyberiete si nejakú? Dajte nám vedieť v komentároch.