Je možné, že uvidíme sequel Kingdom Come: Deliverance počas E3

Odoberaj novinky cez  Google News
Kingdom Come: Deliverance
Zdroj: kingdomcomerpg.com

Pokračovanie RPG hry Kingdom Come: Deliverance by mohlo byť zverejnené ešte tento týždeň po tom, čo sa začne odpočítavať živé vysielanie E3. Štúdio Warhorse by mohlo oznamovať niečo úplne nové, práve so spojitosťou s hrou, prípadne sequelom Kingdom Come: Deliverance a to práve počas prehliadky E3 2021.

Spoločnosť Koch Media o tom informovala po tom, čo si diváci na Reddite všimli isté náznaky. Minulý týždeň Deep Silver potvrdilo, že jej materská spoločnosť Koch Media bude aj na Summer Game Fest.

Metro a Dead Island to však nebudú. Používateľov tiež nasmeroval na web s textom, „Vieme niečo, čo vy neviete“, ktorý bol v čase nahlasovania prázdny. Odvtedy však došlo k určitému vývoju. Táto webová stránka teraz zobrazuje živý videozáznam s časovým kódom odpočítavajúci začiatok akcie.

Sequel hry Kingdom: Come: Deliverance?

Postupom času sa však na scénu dostali určité indície. Na kubickej polici s knihami je teraz koruna, palcát a nejaké drobné predmety. Na stoličke zase miniatúrna rakva. Keďže vydavateľ hry Deep Silver je pod Koch Media, zdá sa, že by mohlo ísť práve o pokračovanie Kingdom Come: Deliverance.

Aby toho nebolo málo, medzinárodný PR manažér Warhorse Studios Tobias Stolz-Zwilling tweetol, že „tento týždeň bude nabitý!“ Oficiálny účet Warhorse Studios na Twitteri si navyše obľúbil množstvo tweetov od používateľov požadujúcich pokračovanie Kingdom Come: Deliverance.

Akcia spoločnosti Koch Media sa bude konať už zajtra, 11. júna o 21 hodine nášho času. Samozrejme, toto všetko sú len špekulácie. Pokračovanie sa však javí ako možné a je dôležité podotknúť, že sa pracuje dokonca aj na hranej televíznej adaptácii Kingdom Come. Na tomto projekte pracuje štúdio Warhorse Studios s bývalým manažérom spoločnosti Netflix. Erik Barmack od svojho odchodu zo streamovacej služby produkoval dokonca veľké množstvo televíznych seriálov. Od minulého roku majú vydavatelia Deep Silver a THQ Nordic v pláne až 69 neohlásených titulov. Tým pádom môžeme očakávať, že tento týždeň bude pravdepodobne zverejnené aj nejaké prekvapenie.