Je možné, že Cyberpunk bude odložený až na rok 2021

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 ukážka
Zdroj: cyberpunk.net

Hru Cyberpunk 2077 čakajú ťažké chvíle. Už aj bez ďalšieho odkladu má toho na rováši dosť a fanúšikovia začínajú byť netrpezliví. V posledných dňoch sa vynárajú informácie, že hra by mala byť odložená. Opäť. Ak sa dohady potvrdia, hra by mala vyjsť až v roku 2021.

Informácia pochádza od známeho leakera, ktorý na Twitteri vystupuje pod menom @HotGirlVideos69, respektíve Tiffany Treadmore. Nenechajte sa zmiasť divnou prezývkou. Tento leaker má na konte niekoľko úspešne potvrdených únikov, ktoré sa ukázali byť pravdivé. Aj keď nasledujúcu informáciu musíte brať s rezervou, vzhľadom na úspešnosť jeho únikov vás o nej informujeme.

Na Twitteri totiž napísal príspevok so sarkastickým podtónom v zmysle “Čo keby sa Cyberpunk opäť odložil? Že nevyjde ani v tomto roku? Povedzme na rok … 2021?” Pravdepodobne sa nám takýmto štýlom snaží naznačiť, že vie o niečom, o čom my zatiaľ nevieme. Na otázku, či počul nejaké nové zvesti odpovedal, že počul smutné správy.

https://twitter.com/HotGirlVideos69/status/1325847968210153482

Dátum vydania 10. 12., ktorý bol stanovený po poslednom odklade, mal zmiznúť aj z oficiálneho popisu hry na Twitteri. Problémom majú vraj byť verzie hry pre terajšiu generáciu konzol, teda Xbox One a PlayStation 4. Podľa vývojára bežia hry na Xbox Series X/S, PlayStation 5 a PC veľmi dobre. Smutné je, že ani samotní vývojári nevedia, ako to s hrou vyzerá. V našom nedávnom článku sme vám priniesli vyjadrenie anonymného vývojára zo štúdia CD Projekt Red. Ten tvrdí, že Cyberpunk 2077 potrebuje ešte niekoľko mesiacov vývoja a že aj samotné ohlásenie GOLD štádia hry, bolo pre vývojárov v štúdiu prekvapením.

Štúdio CD Projekt Red zatiaľ oficiálne oznámenie nevydalo, no ak je pravdou, čo tento leaker počul a ak je pravda, že dátum vydania naozaj zmizol z popisu hry na oficiálnom Cyberpunk účte, v najbližších dňoch, možno aj hodinách, sa dozvieme ďalšiu smutnú novinku.