It Takes Two prekonáva hranicu milióna predaných kusov

Odoberaj novinky cez  Google News
It Takes Two prekonalo míľnik
Zdroj: ign.com

Prekvapenie a podľa mnohých hráčov bez obáv aj ašpirant na hru roka – It Takes Two v týchto dňoch prekonalo krásny míľnik. Informujú o tom vývojári z Hazelight Studios prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Hra po necelom mesiaci od vydania dokázala prekonať 1 milión predaných kusov. Týmto sa tak vyrovnala svojmu predchodcovi – A Way Out. To však toto číslo dokázalo prekonať už po 21 dňoch od vydania. V tejto súvislosti je potrebné vziať do úvahy aj fakt, že ide o diametrálne odlišné tituly. A to tak v smere hrateľnosti, grafického spracovania, tak aj cieľovej skupiny hráčov.

It Takes Two dostalo v množstve recenzií tie najvyššie hodnotenia. Rozhodne ide o titul, ktorý by ste tento rok nemali vynechať.

Na záver len pripomeňme, že Josef Fares, človek, ktorý je v hernom svete pre viacerých za najviac kontroverzný, už oznámil prípravu ďalšieho titulu. Ten má byť podľa jeho vlastných slov ešte ambicióznejší. Svoje slová pritom opiera o ďalšie superlatíva. Hlavnú úlohu má pritom opäť zohrať predovšetkým originálny koncept.

Ako sa vám páčia hry od týchto vývojárov z Hazeight Studios? Zaujalo vás A Way Out či It Takes Two? Podeľte sa s nami o vaše dojmy v komentároch na sociálnych sieťach. Budeme sa tešiť na vaše názory.