Informácie o odklade Princ of Persia unikli z českej pobočky Ubisoftu

Odoberaj novinky cez  Google News
Prince of Persia: Sands of Time Remake
Zdroj: gamespot.com

Dnes sme vám priniesli informáciu o tom, že sa Ubisoft rozhodol Prince of Persia: The Sands of Time Remake presunúť. Hra by sa mala vydania dočkať v marci 2021. Najnovšie informácie však naznačujú, že má ísť o únik, za ktorým stojí česká pobočka Ubisoftu.

Práve tí informáciu o odklade zdieľali, pričom príspevok je momentálne už nedostupný. Príspevok bol pomerne obsiahly, v plnom znení vám ho prinášame v nasledujúcich riadkoch.

„Zdravíme vás, fanoušci Prince of Persia! Během naší digitální konference Ubisoft Forward jsme hrdě oznámili návrat Prince ze hry Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Jsme nadšeni, že vám můžeme dát tuto hru opět do rukou, protože převyprávíme příběh o Princi a Farahovi v úžasné Persii 11. století. Rok 2020 však byl rokem, jako žádný jiný. Dnes bychom Vám rádi sdělili, že na dokončení hry potřebujeme více času. S tím bylo datum vydání hry Prince of Persia: The Sands of Time Remake přesunuto na 18. března 2021. Věříme, že toto je správné rozhodnutí, abychom zajistili, že dodáme hru, která se vám bude líbit. Děkujeme vám za trpělivost a trvalou podporu Prince of Persia a doufáme, že v tomto svátečním období zůstanete v bezpečí a zdraví.“

Zatiaľ to teda vyzerá tak, že Princ of Persia sa skutočne dočká odkladu. Len sme sa to zrejme nemali dozvedieť dnes.