Indiana Jones neohrozí vývoj ďalších hier od Bethesdy

Odoberaj novinky cez  Google News
Indiana Jones hra od Bethesdy
Zdroj: ign.com

Návrat značky Lucasfilm Games so sebou prinieslo aj nečakané oznámenie. Dočkáme sa totiž hry na motívy slávnej filmovej série Indiana Jones. O tú sa postará štúdio Machine Games. Fanúšikovia Bethesdy toto oznámenie prijali s nadšením, ale už sa stihli objaviť aj prvé pochybnosti.

Tie sa týkajú zapojenia Todda Howarda, ktorý má na nový projekt dohliadať. Howard v prípade herného Indiana Jonesa zasadne na stoličku výkonného producenta. Fanúšikovia sa však obávajú, že sa tým jeho pozornosť odkloní od hier ako Starfield a The Elder Scrolls 6.

Na pochybnosti už reagoval aj Pete Hines, marketingový riaditeľ Bethesdy. Na sociálnej sieti Twitter sa zmienil, že Howard momentálne zastáva pozíciu výkonného producenta v niekoľkých rôznych projektoch. Pripomenul, že sa podieľa aj na chystanej seriálovej adaptácii sérii Fallout. Aj napriek tomu, má byť jeho pozornosť zameraná práve na Starfield a TES 6.

O hre Indiana Jones, okrem jej oznámenia, nevieme v podstate nič. Vývojári sami avizujú, že sú len na začiatku procesu a potrvá ešte dlho, než budú môcť niečo prezentovať. Neostáva nám preto nič iné, len si počkať.