Immortals Fenyx Rising dostal už tretie DLC. Čo prinieslo?

Odoberaj novinky cez  Google News
Immortals: Fenyx Rising
Zdroj: Microsoft Store

Očakávané DLC pre hru Immortals Fenyx Rising je na svete. Rozšírenie s podtitulom The Lost Gods pomerne zásadne mení pôvodnú hru. O detailoch hovorí aj nový trailer.

V prvom rade došlo na výmenu hlavného protagonistu. Fenyx si totiž užíva zaslúženého odpočinku. Preto sa o slovo hlási Ash. Bojovníčka vyráža na Pyrite Island, aby sa pokúsila o zjednotenie rozhadaných bohov gréckeho pantheonu.

Ešte výraznejšou zmenou v Immortals Fenyx Rising je príklon k top-down perspektíve. To z farebného dobrodružstva robí v podstate úplne inú hru. Hráči sa aj naďalej môžu spoľahnúť na božské schopnosti. Ich získavanie a vylepšovanie sa však taktiež výrazne líšia od pôvodného dobrodružstva.

Ide už o tretie rozšírenie, ktoré do hry Immortals Fenyx Rising prišlo. Predchádazali mu DLC A New God a Myths of the Eastern Realm. DLC je možné zakúpiť si samostatne. To najnovšie na stránkach Ubisoftu stojí 15 €. Získať ich však môžete aj prostredníctvom sesaon passu.

Na záver len dodáme, že hra je k dispozícii na platformách Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a na PC. Ako sa titul pozdával nám si môžete prečítať v našej recenzii.

Aké sú vaše dojmy z tejto hry? Dali ste jej šancu, alebo vás úplne minula? Podeľte sa so svojim názorom v komentároch.