fbpx

Hunt: Showdown oslavuje tretí rok, dostane veľký update

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra hunt: Showdown
Zdroj: microsoft.com

Štúdio Crytek naplno oslavuje tretí rok hry Hunt: Showdown. Ide o relatívne úspešnú PvP a PvE hru s hororovým nádychom. Doteraz si hru užíva cez tri milióny hráčov a bude tak môcť robiť aj naďalej vďaka pravidelným aktualizáciám, ktoré do hry vývojári pridávajú. Pri príležitosti tretieho roku odhalil Crytek aj časové okno, počas ktorého by sme sa mali dočkať nového bossa a ďalšej veľkej aktualizácie.

Crytek vydal aj video, ktoré mapuje hru od jej vydania v roku 2018. Odvtedy urazila dlhý kus cesty a veľa sa v nej zmenilo. Väčšinou k lepšiemu. Počas týchto troch rokov boli do hry pridaní noví nepriatelia, nové módy, typy zbraní alebo cyklus dňa. Jedným z najväčších úspechov dosiahla hra v programe Xbox Game Preview, čo je vlastne predbežný prístup do hry, niečo ako Early Access na Steame. Pomohlo to výrazne rozšíriť hráčsku základňu.

Video sa pozerá na všetky aktualizácie, menšie aj väčšie, ktoré počas troch rokov hra dostala. Rozoberá nie len obsahové aktualizácie, ale ukazuje aj vylepšenie po technickej stránke. Vo videu aj v statuse na Twitteri Crytek priblížil, kedy sa dočkáme ďalšej veľkej aktualizácie. Samozrejme, neurobili tak na rovinu ale prostredníctvom hashtagu „TheCrowWillFly in 30 Days“.

The Crow, teda Vrana je odkaz na dlho očakávaného nového bossa v hre. Mali by sme sa ho teda dočkať v nasledujúcich tridsiatich dňoch. Posledná časť videa je venovaná vlastnej munícii, ktorú Crytek avizoval už skôr. Dátum vydania je vo videu marec 2021. Všetky oznámené novinky, či už obsahové ale technické by mali byť súčasťou aktualizácie s označením 1.5 a tá by mala vyjsť približne o mesiac.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk