Humble Bundle ide do protiútoku voči pandémii Covid-19

Odoberaj novinky cez  Google News
Humble Bundle podporí krajiny
Zdroj: pcmag.com

Humble Bundle bol nedávno terčom útoku, kvôli plánovaným zmenám v platobnom systéme. Autori totiž prísne obmedzili prísun peňazí, ktoré sa zákazníci rozhodli venovať na charitu. Zdá sa však, že nateraz sú problémy zažehnané. Služba totiž prišla so zaujímavou ponukou. Jej najnovší balík je zameraný na pandémiu Covid-19, ktorý momentálne najviac úraduje v Indii a Brazílii. Totižto, celý výťažok poputuje na charitatívnu činnosť.  

Hráči nezostanú ochudobnení o porciu kvalitných hier, kníh a programov.  Na Humble Bundle si len za cenu 16,63 € viete dopriať napríklad Euro Truck Simulator 2, do ktorého ešte stále pribúdajú stále nové DLC, alebo Bioshock Remastered. V ponuke je spolu až 23 hier.

Aby toho nebolo málo, ponuka neskončila len pri hrách. Priložený balíček obsahuje aj 8 kníh. Žánrovo sa nesú v osobnostnom rozvoji. Samozrejme, ak opomenieme 2 komiksy. V neposlednom rade si na svoje prídu aj priaznivci editácií fotografií a hudby. Celý zoznam ako aj ďalšie balíčky si môžete pozrieť tu.

Humble Bundle je síce na prvý pohľad obchod, akých dnes poznáme veľa, ale nie je tomu celkom tak. Celé to začalo v roku 2010. Vtedy začal ponúkať balíčky s hrami, pričom časť z ceny posielali naspäť vývojárom, ale časť išla na charitatívne účely. Takto funguje vlastne doteraz, aj keď ako sme spomínali v úvode, pred časom obmedzil možnosť hráčom vybrať si, koľko percent chcú z ceny poslať na charitu.