Hry zdarma: Čo si môžete vyzdvihnúť tento týždeň?

Odoberaj novinky cez  Google News
Hry zdarma
Zdroj: medium.com

S ďalším týždňom tu máme novú nádielku nových hier, ktoré vás zaručene nebudú stať ani 1 €. Po aktivácií vám zostanú natrvalo vo vašej knižnici. Ktoré hry zdarma to sú?

Začneme point-and-click adventúrou, ktorá oproti ostatným hrám ponúka zaujímavé plastické postavy. Totižto každý model bol vopred vyprodukovaný z plastelíny a následne vložený do dejiska. Hra The Dream Machine, ktorú si do 17. mája môžete zadarmo vyzdvihnúť cez Steam, je rozdelená do 7 epizód, pričom zadarmo sú práve prvé 2 kapitoly.

Druhá hra je trochu z iného súdka. Scavengers je klasická sandboxovka doplnená o PVE a PVP. Nechýbajú ani survival prvky. Síce je to free-to-play, ale minimálne si ju viete vychutnať s partiou kamošov. Pridať si ju preto môžete tak na Epic Games Store, ako aj na Steame.

Battle-royal hier nie je nikdy málo. Neutíchajúci ošiaľ sa dostal do rôznych podobizní, ale ďalšia prezentovaná hra ide ešte ďalej. Geneshift: Battle Royale Turbo je nielen len o prežití, ale aj lootení, vylepšovania zabíjania, jazdení a podobne. Viac určite napovie trailer. Demo z hry je zadarmo k dispozícii cez Steam.

Na záver dodáme, že máte poslednú šancu si aktivovať Pine cez Epic Games Store, alebo Horizon Zero Dawn: Complete Edition skrz PlayStation.

Tieto hry zdarma sú k dispozícii pre najbližšie dni. Vybrali ste si nejakú? Dajte nám vedieť v komentároch.