Hru Riders Republic si vo februári nezahráme. Dočkala sa odkladu

Odoberaj novinky cez  Google News
Riders Republic
Zdroj: Ubisoft

Francúzska spoločnosť Ubisoft v poslednom čase odkladá hry jednu za druhou. Najnovšie sa odklad týka aj očakávaného titulu Riders Republic. Informuje o tom portál IGN s odvolaním sa priamo na vyjadrenie samotných vývojárov.

Riders Republic malo pôvodne vyjsť už 25. februára na PC, PS5, PS4, Google Stadia, Xbox Series X a S a Xbox One. Hra sa však dočkala odkladu, pričom nevieme nový dátum vydania.

„Ahoj jazdci, v septembri sme vám dali prvý pohľad na našu chystanú hru pre viacerých hráčov v Riders Republic. Sľúbili sme akčný vonkajší športový park, plný hromadných pretekov s viac ako 50 kolegami jazdcami, a to na konzolách novej generácie. Už sa nemôžeme dočkať, až objavíte náš pulzujúci svet a prežijete svoju vlastnú jazdeckú fantáziu.

Dnes vám chceme dať vedieť, že sme sa rozhodli presunúť naše vydanie na neskôr, ale ešte tento rok. Tento dodatočný čas umožní nášmu vášnivému tímu dodať hráčom ten najlepší a zábavný zážitok. Ďakujeme veľmi pekne za podporu a pochopenie.“ Takto znie oficiálne vyjadrenie autorov.

Hra od Ubisoft Annecy, štúdia stojaceho za Steep, nás zavedie do siedmich rôznych amerických parkov USA a predstaví aj ďalšie pamiatky združené do otvoreného sveta. Hráči si môžu vybrať z možností lyžovania, snowboardingu a množstva ďalších športov a spolu tak objavovať krásny svet.