Hráči Outriders dostanú odmenu za problémy so servermi

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Outriders
Zdroj: square-enix-games.com

Vydavateľ Square Enix a štúdio People Can Fly pripravujú takzvaný ospravedlňujúci balíček pre všetkých, ktorí si nemohli hru Outriders počas prvého víkendu užiť tak, ako bolo plánované. Hru sprevádzajú hneď od vydania problémy so servermi a mnohých hráčov to odpája z hry. Aj keď hrajú sami. Problémom v tomto prípade je, že musíte byť online, aj keď nehráte v kooperácii.

Problémy so servermi prerástli až to takých rozmerov, že crossplay hranie medzi platformami PC a konzolami muselo byť dočasne vypnuté. “Po piatich rokoch usilovnej práce na Outriders nás veľmi mrzí, že ste si nemohli hru počas úvodného víkendu užiť,” píše zástupca Square Enix na Reddite hry Outriders. Práve z tohto dôvodu dostanú hráči odmenu.

Všetci, ktorí sa do hry pripojili a skúšali hrať v období od 31. marca do 11. apríla, sa môžu tešiť na túto odmenu. Nemusíte nič robiť, odmena vám bude pripísaná na váš účet automaticky. Odmenu dostanú aj tí, ktorých postihla chyba vymazávania inventáru. Táto chyba spôsobuje, že náhodným hráčom jednoducho vymaže celý inventár. V balíčku “na uzmierenie” nájdete tieto veci:

  • Legendárnu zbraň v závislosti od vášho levelu.
  • Titanium, množstvo opäť závisí od vášho levelu.
  • Emote “Frustration”, ktorý sa momentálne nedá získať inak.

Zatiaľ však nie je jasné, kedy tento balíček pôjde do obehu, takže si ešte chvíľku budeme musieť počkať. Čo sa týka opravnej aktualizácie, tá je už naplánovaná. Mala by vyjsť budúci týždeň a zameriava sa hlavne na vyššie spomenuté problémy. Teda s pripojením k serverom a na vyriešenie rôznych chýb. Medzičasom si môžete prečítať našu recenziu na hru Outriders a zistiť, ako sa hra páčila nám.