Hráči objavili Twitter účet Final Fantasy 16, dočkáme sa ohlásenia?

Odoberaj novinky cez  Google News
Final Fantasy XV
Zdroj: square-enix-games.com

Niekto sa prechádza po meste a nájde peniaze, niekto zas po Twitteri a nájde nový účet o hre, ktorá ešte nevyšla, nebola oznámená a nie sú o nej žiadne informácie – FInal Fantasy 16. To by však mohlo znamenať, že čoskoro nejaké budú. O účte informuje portál GameRant.

Napriek tomu, že veľa fanúšikov sa skôr teší na pripravovaný remake Final Fantasy 7 – Part 2, Square Enix je bezpochyby veľká spoločnosť, ktorá dokáže vytvárať niekoľko projektov naraz. Hráči dúfajú, že jeden z chystaných projektov je aj Final Fantasy 16. Posledná časť, teda 15, vyšla pred štyrmi rokmi a nezaškodilo by dostať do rúk opäť niečo nové.

Tento nový účet na Twitteri, ktorý jasne hovorí “Final Fantasy XVI”, by mohol znamenať, že odhalenie novej hry je nablízku. E-mailová adresa pridružená k tomuto účtu vyzerá byť klasická mailová adresa spoločnosti Square Enix, ktorú používa pri svojich hrách. Detailnejšie si to môžete pozrieť v príspevku nižšie. To znamená, že účet veľmi pravdepodobne nie je vytvorený náhodným používateľom, ktorý chcel len rozvíriť konšpiračné teórie.

Účet bol vytvorený len nedávno, v mesiaci august. Mnohí sa tiež domnievajú, že práve Final Fantasy 16 by mohol byť záhadný Project Athia, ktorý Square Enix oznámil už skôr. Aj keď to nie je nemožné, je to nepravdepodobné. Square Enix totiž jasne povedal, že Project Athia je úplne nová herná značka.

Tento účet naznačuje jedno – že oznámenia sa môžeme dočkať už čoskoro. Napríklad už tento mesiac, keďže ďalší PlayStation 5 event by sa podľa niektorých mal konať už 9. septembra. Všetky tieto “zhody náhod” sú až príliš nepravdepodobné na to, aby sa nič nedialo. Napriek tomu nám neostáva nič iné, len čakať. Hra Final Fantasy 16 zatiaľ nebola oficiálne oznámená a bude tomu tak až do momentu, kým sa Square Enix nerozhodne to napraviť.