Hráč Fall Guys nazbieral neuveriteľné množstvo víťaztiev

Odoberaj novinky cez  Google News
Fall Guys Ultimate Knockout
Zdroj: Pushsqare.com

Ruku na srdce, koľko víťazstiev sa vám podarilo dosiahnuť vo Fall Guys? Hráč a streamer na Twitchi InventorBlades ich má na svojom konte viac než 340. Jednoducho byť v lobby s týmto hráčom nechcete. Ako informuje portál GameSpot, každé z jeho 348 doterajších výhier nájdete na Twitteri.

V tomto vlákne nájdete všetky jeho víťazstvá. Hex-A-Gone, Jump Showdown, Fall Mountain a Royal Funable v každom jednom kole ich má niekoľko. Zdokonalil niektoré stratégie, ako napríklad pomalý skok z platformy na platformu na mape Hey-A-Gone.

„Hrám túto hru ako Tyler „Ninja„ Blevins,“ prehlásil sám o sebe. Hráčmi bol korunovaný za „Fall King“. Fall Guys: Ultimate Knockout sa neprestáva tešiť popularite s viac ako stotisíc divákmi, ktorí sledujú hru na Twitchi každodenne.

Mediatonic nedávno pridal do obchodu s položkami ďalší kostým z hry Portal a dráždil zmenami v hre pomocou vtipných tweetov. Fall Guys má obrovský hype na Twitteri aj vďaka svojej aktivite, keď spolu s troma streamermi na čele s Ninjom vyzbierali peniaze na charitu.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Americký prezident Joe Biden a PS5
Prezident Biden preskúma, čo viedlo k nedostatku nových konzol a grafík