Hra Scavengers má nový gameplay trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Scavengers
Zdroj: Playscavengers.com a Spawn.sk

Prichádzajúca strieľačka v štýle PvPvE (Player vs Player vs Elite) od štúdia Midwinter Entertainment bude tento mesiac hostiť technický playtest. Okrem toho, spoločnosť Midwinter Entertainment zverejnila nový gameplay trailer pre Free-To-Play hru Scavengers. Počas predposledného víkendu tohoto mesiaca sa budete môcť zaregistrovať aj na playtest prostredníctvom oficiálnej stránky hry.

Počas tohoto víkendového playtestu budete mať možnosť nahliadnuť ma nové vzhľady charakterov, a aj nové herné funkcie, ktoré boli odhalené prostredníctvom gameplay traileru, ktorý si môžete pozrieť na konci článku. Nové funkcie zahŕňajú aj rozsiahle bitky PvPvE. Rozloha mapy činí 9 kilometrov štvorcových, na ktorej narazíte na stovky pokročilých AI nepriateľov a príšer.

Hra bola oznámená v roku 2018 a podľa autorov je to hybrid sandboxovej PvE strieľačky s PvP. V hre budete súťažiť v trojčlennom squade na zamrznutej pustatine.

Playtest sa bude konať 18. až 20. septembra a registrovať sa môžete prostredníctvom tohoto odkazu. Samotná hra Scavengers vstúpi do uzavretej alphy a bety ešte tento rok a ten budúci, 2021, ju máme očakávať na PC a na aktuálnu generáciu konzol v plnej verzii.