Hra Outriders sa dočkala odkladu, bude mať však demo

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Outriders príde začiatkom februára
Zdroj: Square-enix-games.com a Spawn.sk

Štúdio People Can Fly, ktorých môžete poznať vďaka hre Bulletstorm, sa rozhodlo odložiť vydanie ich novej hry Outriders na neskôr. Oznámili to na svojom Twitteri. Napriek tomu to chcú hráčom aspoň nejak vynahradiť. Ešte pred plným vydaním bude dostupná demo verzia hry, ktorú si budú môcť vyskúšať všetci hráči.

Pôvodne mala hra vyjsť o necelý mesiac a to 2. februára, vydavateľ hry Square Enix však oznámil, že najprv vyjde demo verzia. Tá bude dostupná 25. februára a umožní vám vyskúšať úvodných niekoľko hodín z hry. Podľa informácií umožní toto demo hráčom aj co-op hranie a všetok vás postup hrou bude uložený v prípade, že si hru nakoniec kúpite a budete ju chcieť hrať aj ďalej.

Outriders je prvý úplne nový projekt štúdia People Can Fly od roku 2013, kedy vydali hru Gears of War: Judgment. Nový dátum vydania hry Outriders je stanovený na 1. apríla a ako hovoria samotní vývojári, nejde o žiadny vtip. Čas navyše využijú, samozrejme, na vylepšenie hry. Demo je však vítaná možnosť, vzhľadom na to, že tento trend sa už pomaly vytráca a tak hráči dopredu nevedia, čo si kupujú.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Subnautica: Below Zero
Subnautica: Below Zero možno vyjde aj na next-gen konzolách