Hra Outriders dostala systémové požiadavky

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Outriders
Zdroj: square-enix-games.com

Vydavateľ hry Square Enix a vývojári People Can Fly zverejnili systémové požiadavky pre hru Outriders. Okrem iného hra ponúkne aj rozšírené možnosti zobrazenia, aby mohli hráči využiť potenciál svojho PC naplno. Nechýba ani podpora 13 jazykov, možnosť prispôsobiť si užívateľské rozhranie a mnoho ďalšieho.

Poteší aj plná podpora cross-play medzi všetkými platformami, podpora ultra-širokého displeja, dynamického rozlíšenia škálovanie pre zaistenie vysokého výkonu a samozrejme plná podpora Nvidia DLSS. Vývojári zo štúdia People Can Fly tvrdo pracovali na tom, aby zabezpečili stabilné FPS bez ohľadu na to, na akom výkonnom PC hru budete hrať. Hardvérové požiadavky sú preto nastavené tak, aby ste získali v každom prípade aspoň 60 FPS.

Demo hry si môžete zahrať už 25. februára, ktoré bude zadarmo pre všetkých na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One aj PC. Verzia pre Google Stadia bude dostupná neskôr v tomto roku. Vydanie hry bolo nedávno odložené na neskorší dátum. Spomínané systémové požiadavky si môžete pozrieť na obrázku nižšie.