Hra Marvel’s Avengers je v predaji

Odoberaj novinky cez  Google News
Marvel's Avengers - Crystal Dynamics
Zdroj: Playstation.com

Spoločnosť SQUARE ENIX dnes oznámila, že hra Marvel’s Avengers je dnešným dňom v predaji po celom svete, a to na platformy PC, Xbox One, PlayStation 4 a Google Stadia.

Kampane a spoluhráči

Hra s avengermi ponúka hráčom skutočný bohatý zážitok a kombinuje hru jedného hráča zameranú na kampaň Znovu do boje s dlhodobými misiami iniciatívy Avengers menom Válečné zóny, ktoré našich obľúbených avengerov zavedú do celého sveta a ešte ďalej. Každá misia v kampani je navrhnutá tak, aby predviedla jedinečné schopnosti jedného, či viacej hrdinov, zatiaľ čo misie Avengers Initiative je možné hrať sólovo s vlastným počítačovým tímom zloženým z AI spoluhráčov, alebo v skupine až štyroch hráčov s ľubovolným hrdinom v hráčovej súpiske.

“Marvel’s Avengers sú vo svojom jadre hra o nádej v modernom superhrdinskom prostredí,” povedal Shaun Escayg, kreatívny riaditeľ hry z Crystal Dynamics. “V našej originálnej príbehovej kampani vystupuje Khamala Khan alias Ms. Marvel a poskytuje pohľad niekoho, kto je nezdolane optimistický. Pomocou svojho zápalu, prirodzenej zvedavosti, nadaného intelektu a prebúdzajúcich sa schopností, odhaľuje konšpiráciu, ktorá nás zavedie na výpravu, aby znovu zhromaždila Avengers a navrátila im bývalú slávu.”

Nové rozšírenia a postavy

V rámci dlhodobého pokračovania zážitku pre všetkých hráčov sa príbeh hry bude časom rozvíjať a bude dostávať prídavky v podobne nových príbeh s novými hrdinami, s novými záporákmi, druhmi misií, regiónmi, predmetmi a podobne. Akonáhle budú hráči vlastniť základnú hru, získajú tieto prídavky zdarma. Tieto príbehy posúvajú celý dej Marvel’s Avengers vpred a nové misie sú prístupné pre celú súpisku hrátelnych hrdinov.

Fanúšikovia nebudú musieť na nový obsah čakať dlho. Prvá sezóna, ktorá prinesie obsah po vydaní hry a bude sa sústreďovať na nedávno oznámenú Kate Bishop a jej ostrieľaného a ikonického mentora Hawkeye, Clinta Bartona, začne už pár týždňov po premiére hry s novými záhadnými misiami Tachyon. Kate má svoju vlastnú, odlišnú sadu hrdinských schopností, oblekov, a “dorážačiek”, ktoré si bude môcť odomknúť a zdokonaľovať presne ako základný hrdinovia.

Kampaň Cílem je AIM začína krátko po skončení hernej kampane Znovu do boje a predstavuje len prvú polovicu dvoch Hawkeyeových príbehových liniek. Clint Barton vtrhne na scénu v novembri, aby tejto dvojitý príbeh dokončil a pripravil pôdu pre to, čo príde pozdejšie. Všetky tieto nové misie budú hráteľné s kompletnou súpiskou hrdinov a všetok tento obsah, vrátane hrdinov, záporákov, herných režimov, misií a vybavenia bude sprístupnený bez dodatočných poplatkov pre majiteľov základnej hry.

Jedinečné prispôsobenie hrdinov

Hráči si naviac môžu prispôsobiť najsilnejších hrdinov sveta niekoľkými spôsobmi. Zatiaľ čo každý superhrdina je verný svojej jedinečnej sade schopností, za každého z nich pôjde hrať trochu inak na základe vybavenia, ktoré mu hráč dá a schopností, ktoré získa, takže za žiadnych dvoch hrdinov sa nebude dať hrať úplne rovnako. Každý hrdina má dynamický systém komb, hrdinských pohybov, vrodené schopnosti a charakteristické sady chvatov, ktoré si môže odomknúť a prispôsobiť. Mnohé z nich sú inšpirované klasickými pohybmi z 80. ročnej histórie Marvelu naprieč všetkými médiami, zatiaľ čo ostatné sú vyrobené ako origináli len pre túto hru.

Hra vyjde aj na Xbox Series X a PlayStation 5, hneď, ako budú konzoly novej generácie dostupné. Hráči, ktorí vlastnia hru na súčasnú generáciu, si ju budú môcť zadarmo vylepšiť na verziu pre next-gen.