Hra Immortals: Fenyx Rising sa na moment objavila v Microsoft Store

Odoberaj novinky cez  Google News
Immortals: Fenyx Rising
Zdroj: Microsoft Store

Microsoft Store opäť raz potešil všetkých hráčov a pravdepodobne sklamal vývojárov hry. Tento rok je to už asi piaty krát, čo im na stránkach ich obchodu Microsoft Store unikli informácie o hre, ktorá mala byť ešte pár dní utajená. Tentoraz ide o Immortals: Fenyx Rising, čo je premenovaný titul Gods & Monsters od Ubisoftu.

Ten hru plánuje odhaliť až budúci týždeň, počas Ubisoft Forward. Premenovanie hry je však už známy fakt, ktorý v predstihu potvrdil aj samotný Ubisoft. Stránka hry na Microsoft Store zobrazovala aj zopár zaujímavých detailov. Medzi inými aj dátum vydania hry. Hra podľa teraz už nefunkčnej stránky vyjde 3. decembra. Upozornil na to portál Gematsu.

Podľa Microsoft Store budeme v hre hrať za postavu menom Fenyx. Našou úlohou bude ochrániť gréckych bohov pred temnou kliatbou a pomôcť by nám pritom mali schopnosti, ktoré nám táto bohovia dali do daru. Podľa stránky bude hra aj v programe Xbox Smart Delivery. To znamená, že ak si hru kúpite na Xbox One, automaticky dostanete upgrade na verziu Xbox Series X.

V hre budeme podľa popisu bojovať s mýtickými príšerami, využívať silu gréckych bohov a objavovať budeme nové, krásne miesta na mape inšpirovanej starovekým gréckom. Plné odhalenie hry Immortals: Fenyx Rising by malo prebehnúť už túto stredu počas Ubisoft Forward. Zatiaľ sa ale môžete pozrieť na niekoľko obrázkov, ktoré sa objavili spolu s popisom hry na Microsoft Store.