Hot Wheels Unleashed sa pripomínajú v novom traileri

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Hot Wheels Unleashed
Zdroj: hotwheelsunleashed.com

Milestone a Mattel zverejnili nové herné video k Hot Wheels Unleashed, o ktorom sme vás nedávno informovali v tomto článku. Pohľad na gameplay zábery z pripravovaných rýchlych arkádových pretekov si môžete pozrieť nižšie. Titul bude výnimočný najmä tým, že bude obsahovať rôzne druhy driftovania, skákania a aj rôzne variácie turba.

Vo videu nižšie vidíme alfa zábery z hry, prostredníctvom ktorých sa nám predstavujú prvé mapy, výzvy ale aj nespočetné množstvo prekvapení, ako napríklad špecifické úseky tratí. Miestami hra trochu pripomína známejšiu značku podobného žánru – Trackmania. Hot Wheels Unleashed však rozhodne bude mať svojich fanúšikov, ktorí už roky milujú túto značku hračkárskych áut. Informoval o tom portál VG247.

Okrem iného vo videu je možné vidieť prvých 6 vozidiel, ktoré budú dostupné v prvý deň. Ide o autá Rodger Dodger, Twin Mill, Rip Rod, Night Shifter, Dragon Blaster a Sharkruiser. V hre môžete očakávať, že každé auto bude mať rôzne atribúty a úroveň vzácnosti. Tie samozrejme bude možné upravovať pomocou rôznych skinov, ktoré budú dostupné pre vozidlá.

Hot Wheels Unleashed bude obsahovať aj editor pesničiek, ktorý umožní hráčom prispôsobiť si stopy v akomkoľvek hernom prostredí titulu a zdieľať ich s komunitou. Hra prichádza na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X / S už 30. septembra 2021. Na počítači bude dostupný prostredníctvom herných obchodov Steam a Epic Games Store.